Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Krzysztof Jackowski z wizją o CPK
Sara Karmańska
Sara Karmańska 29.02.2024 11:10

Krzysztof Jackowski z wizją o CPK

Krzysztof Jackowski z wizją o CPK, fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski z wizją o CPK, fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Wciąż ważą się losy budowy Centralnego Punktu Komunikacyjnego. Czy w Baranowie powstanie gigantyczne lotnisko? Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją na ten temat. 

Budowa CPK gorącym tematem wśród Polaków

Temat budowy Centralnego Punktu Komunikacyjnego, czyli węzła przesiadkowego, który ma powstać między Warszawą a Łodzią, wciąż powraca w mediach jak bumerang. Wraz ze zmianą władzy pojawia się coraz więcej wątpliwości odnośnie tego, czy projekt będzie kontynuowany. Jak donosi „Newsweek”, na koniec 2023 roku projekt i rzeczywistość rozmijają się o 3,3 mld złotych. Prace nad CPK ruszyły sześć lat temu.

Opinia publiczna jest podzielona w temacie CPK. Jedni są zdania, że to kluczowa inwestycja, która pozwoli na rozwój gospodarki. Inni z kolei są zdania, że rozmach planowanej budowli jest nieuzasadniony, a jej wielkość jest nieadekwatna do potrzeb. 

Jackowski nie ma złudzeń, że to się stanie wiosną. „Obawiam się" Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści nt. „800 Plus”. Padła konkretna data

Krzysztof Jackowski o budowie CPK

Krzysztof Jackowski zdecydował się podzielić swoja wizja na temat Centralnego Punktu Komunikacyjnego. Jak wyjaśnił „Faktowi”, nie ma wątpliwości co do dalszych losów portu. Jego zdaniem na początek budowy przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Jak ponadto zdradził jasnowidz, jego zdaniem będą to dwa duże lotniska zlokalizowane obok siebie

To się będzie ważyło osiem lat i mam wrażenie, że po ośmiu latach istnieje szansa, że to zacznie powstawać. To będą jakby dwa duże lotniska, dwa zespoły blisko siebie.

ZOBACZ TEŻ: Przepowiednia brytyjskiego jasnowidza nami wstrząsnęła. Mówi o szeregu nieszczęść

Krzysztof Jackowski o przyczynach opóźnienia w budowie CPK

Krzysztof Jackowski ma także nieco mniej optymistyczne wieści zarówno dla zwolenników jak i przeciwników CPK. Chodzi mianowicie o powód przewidywanego przez niego opóźnienia w starcie budowy Centralnego Punktu Komunikacyjnego. Zgodnie z przewidywaniami jasnowidza wpływie na to niebezpieczny okres w regionie Europy i Bliskiego Wschodu. Jak wskazał Krzysztof Jackowski, ten czas już się zaczyna.

Obecny rząd czekają spore kłopoty, nie będzie miał czasu myśleć o lotnisku. Rząd już o tym wie, w tym sensie, że wydarzenia troszkę pokrzyżują niestety ten plan, ale też inne. Zaczyna się o wiele bardziej niebezpieczny okres w naszym regionie i Bliskiego Wschodu.

Krzysztof Jackowski.png
Krzysztof Jackowski, fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski z nową przepowiednią, fot. YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official.jpg
Krzysztof Jackowski, fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Źródło: Fakt